Právě probíhá 149 věk
Od 14.06.2021 - 12:00 do 23.07.2021 - 20:00
Do konce věku zbývá 35 dní 4 hodiny 5 minut
Žebříček TOP 10 zemí
1.Kobayashi Maru(#1190) - nelida
2.Kingdom(#1135) - AXXY
3.Vylomený Zub(#486) - Lord Rechleek
4.Čaroděj ze země (i)oz(#167) - nezbedny bohus
5.Elpro-Energo(#1106) - král urucskýý
6.CTK(#748) - Ctirad2
7.Central African Republic(#709) - kill666
8.Farmenie skodi zdraviu(#396) - ftacik
9.Poowerlaand(#1063) - kopitocze
10.FFP2(#1144) - Kuboj
Žebříček TOP 10 aliancí
1..L.O.S.Losáci ze Severu10
2..:L30N:.Lví smečka10
3.DEADPpepediaci10
4.EMPEmil, Márův Prostitut10
5.Nic.Nic10
6.(V)oo(V)The Crabs10
7..:TVL:.Te vojedu larvo10
8.G.R.U.2gramik rad ubalim10
9.-4F-4 the Future10
10.NicNic10
webgame info

Webgame noviny

Hodnosti 14 se jen tak sypaly ve 147. veku

Vydáno 11.06.2021 00:00
Přečteno: 349x

Když ale mluvíme o hodnostech, tak je potřeba zmínit taky hodnost 14 - Nepřítel populace, kterou udělalo už několik lidí. I když se to ale povedlo některým lidem, pořád je to hodnost, kterou je těžké získat a teda dá se říct, že lidi, který tuhle hodnost dosáhli jsou nejen zkušený lidi, kteří to umí hrát, ale jsou evidentně schopni věnovat tomu víc času nebo trpělivosti. Protože mnohdy jde i o trpěl... více »

Jak AM řeší pravidlo 7

Vydáno 04.06.2021 10:14
Přečteno: 307x

V tomto článku se částečně podíváme do porušení pravidla č. 7 a také do toho, jak pracují AMka a tedy lidí, kteří kontrolují, zda hráči neporušují pravidla.

Totiž AMka nesmí zneužívat svou pozici a o každém zrušení účtu se rozhoduje v rámci týmu a tak tomu je i v případě porušení pravidla č. 7.

Každý případ se posuzuje zvlášť a do momentu, než AM jinak nerozhodnou, tak se informace o rozhodování nesmí vynést ven.

Dost AM-kam pomáhají i teplé Bonzy, které jsou následně prověřovány. V momentě, kdy AMka mají podezření jiného hráče, tak tomu věnuje pozornost více lidí z AM týmu.

Dohody mezi aliancemi nejsou nějak trestané, dokonce, jak AM tvrdí:"Žádný takový univerzální dohody netrestáme. To dělá každý. Trestáme když je to moc.", mluví za vše, že i AMka jsou lidé a nejsou bezcitní lovci.

AMka jinak i vnímají war, kde se obměňuje hlína, jako např."Tj pokud si dvě ali hodí war 10/10 s tím že maj kazdy jednu farmu stejného potenciálu. A každá farma si na té druhé ali nabere přiměřeně landu tak je to ok", ale nicméně jsou i podmínky, které nejsou povoleny u AM a to: "Pokud by ale byla ali válečná co má hlínu. Domluví se homowar s ali kde je farma. Ta následne na diktách nabere. Dikty si to vemou na spodních zemích farmy. Tak to je problém. Protože pro alianci A (válečná), to nic moc výhodné není", tohle by totiž už AM mohli brát jako domluvené obohacená a tím pádem porušení pravidla č. 7 a mohla by potrestat smazáním.

A jak to tedy je s tím mazáním hráčů? AM se k mazání hráčů uchylují jen v krajních případech protože:"výmaz je největší zásah do hry a připadné obnovení je problémové"

Je třeba uvést na správnou váhu i fakt, že mnoho alianci dělá různé dohody, které jsou mnohdy oboustranně výhodné. Na toto AM reagují: "netrestáme za dohody typu k12. L12.".

Co když si hráč vybaví expy, potom pošle Hosp od parťáka a následně hodí dobýváky na soupeře?

Reakce AM je:"Když by si hrac sehnal expy normalnim zpusobem v rámci fair play. Potom si poslal hospu od partaka a následně svačil tak je to v pohode. Parťák musi vedet komu sveruje svoji zemi. A jelikoz mame omezeni ze pokud je war mezi alianci A -> B a v obou dvou je hrac treba majkl a majkl1 v druhe ali tak pravidla nedovolí se lognout do partakovy zeme pokud s nim je war. Takže tady je to v poradku protoze je to osetreno systemove"

Jak se přihlíží k přestupku v případě člena AM týmu? Mají členové AM týmu nějakou protekci?

"Je úplně jedno co to je za hráče a v případě AM, admina nebo soudce jsou tyhle pravidla ještě prísnejší"
Zaneprázdni to minimalne tri, ctyri lidi z am tymu
Takze misto toho nez aby se porad hledalo kde jake AMko udělalo chybu. A proc nesmazali tohoto hrace a smazali toho kdyz z prvního pohledu je to stejny pripad. Tak Vas prosim nez nam zacnete psat do posty a ruzne brat do ust na forech. Prvně si zjistete co to je za hráče za kterého vlastne orodujete. Nikdo vam nerekne jo jsem ,,hajzl" porusil sem pravidla. Kazdy vam rekne ne ja nic neporušil to byl jen jeden dobyvak z farmy.
Tzn. Udělejte si na situaci vlastní obrázek a pote teprve piste adminům. Děkuji moc za moznost skrz clanek poslat vzkaz všem hráčům na wg”

Dostávají hráči hned tvrdé tresty? Nebo existují i nějaké slabší tresty, nějaká taková převýchova?

“Kdyz je to hráčův prvni prohresek tak pak se vždy voli mírnejší trest
Pokud si z nas dela prdel tak pak dostane tvrdsi trest a pripadne vymaz
Takže nemusi byt vzdy t rest stejný za stejný přestupek
Tj. Hrac Luboš nemá žádný záznam v histórii hraní wg. Udela prestupek treba domluvene utoky za ucelem ziskani expu ( domluví si treba 10 lidi ze na nej kazdy hodi 20 konvi kdyz si nabusi SDI )
Tak by dostal flastr ( presne nevim jestli 500 nebo 700 nebo 300 ale dostane flastr
Dva dny na to udela to stejne hrac mirek. Který už dostal před dvěma věky flastr za poruseni pravidel 500 a predtým 300
Takze ted by bud dostal 700 nebo klidne vymaz do konce veku a pritom udělal stejnou věc jak Luboš”

Mnohokrát se možná díváme na AM negativní, ale jak to je vlastně s jejich motivací a odměnou?

“Nikdo z admins teamu nedostává zaplaceno. Vše děláme ve svem volnem case. Pokud si nekdo mysli ze nam dela radost mazat hrace nebo trestat, je na velkem omylu. Uz vubec nas nebaví trávit hodiny v admin zemi a prodírat se vsemi moznymi parametry te ci one zeme a hledat jestli porušila pravidla / jak moc atd.”

Jsou to vlastně stroje? Nebo mají i svůj život?

“Vsichni mame rodiny a děláme to jen proto že tuto hru mame radi a protoze to nekdo hlidat musi jinak se ta hra muze rovnou vypnout.”

Hráči se možná budou vyhrazovat, že AM si řeší nějaké své ego, a že je to baví. Ale jak to celé je? Je to opravdu tak jednoduché, jak si někteří hráči myslí?

“Takze. Pokud nekoho potrestáme nebo pripadne smažeme. Mame k tomu dost dobrych duvodu a dukazu. ( bez dukazu AMka nikdy nekonaly ).
Nehlede na to ze nasledne kazdy vymaz jde na reklamaci přes soudce. Ktery si dany pripad nastuduje. Zjisti proc AMka jednali takto. Procte spam na foru. Pak si sam vsechny podklady pro trest nebo vymaz znovu overi. Kdyz to shrnu tak na jeden slozitejsi pripad ( ne sproste slovo v nazvu zeme ) padne hodne Naseho volneho casu, ktery by jsme mohli stravit uplne jinak.”

A co říci na závěr? Samozřejmě AM mají všude oči a už jsou zkušení v hledání hráčů a beru to následovně:

“Jednou jim to vyjde. Podruhe. No potreti uz sáhneme po trestu protože přece si z nas nemuze dany hrac delat prdel donekonecna. Takze vymazy v krajnich pripadech. Pokud ale zavaznost trestu je vetsi ( vždy se shoduje vic AMkem. Nikdy to neni v kompetenci jednoho AMka ale více se musi shodnout. Pak je na rade vymaz“

Partnerské weby

Pán hradu - česká online strategie Super online hry zdarma

skok na menu ?


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace