Webgame noviny

WG Noviny vám přináší nejčerstvější informace ze světa Webgame.

Odkazy: Starší novinky a informace | WG noviny | Historie WG

Spoveď s Comanndosom

Tento článek byl publikován 06:58, 28.04.2021 hráčem travnicek(#222318) ke 147. věku.
Byl již přečten 338x, 4 komentářů, průměrná známka 1.6
Spoveď s víťazom 146 veku

Ahoj,
Na úvod by som ti dal priestor na predstavenie, čo robíš, koľko máš rokov, koníčky, ako dlho hráč wg… čokoľvek ťa napadne.
Ahoj, je mi 32 let, jsem z Moravy a v červenci se budu ženit. Wg jsem začal hrát nějak v 16 na střední, takže půlku života :-D sem tam nějaká pauza menší. Jelikož v práci jsem u počítače a mám na to celkem prostor, tak jsem hodně online i tam krom doma :-D Na wg mě asi hodně drží wg komunita a samotná hra, která mě stále baví. Navíc s hráči Martin858 a FARR FARR AWAYY hraji snad +- 12 let na wg možná i více, takže zatím konec wg kariéry neplánuji.


Tak to z ostra sa ťa spýtam, ako si to zvládol keď si skončil prvý s 35M prestíže a len 17K náskokom ?
Co se týče věku, tak jsem jel cíleně farmu na win nebo se o to pokusit, jako vždy posledních pár věků, co jsem zkoušel hvězdu. Většinou jsem farmář malých aliancí a do velkých se moc nepouštěl a vždy to končilo kolem top 5-10, tak jsem se nechal ukecat Martinem, že to zkusím i ve velké v jeho alianci v super sestavě a konečně to dopadlo s bonusem (doublem) win pro mě a win pro Martina v aliancích a jako třešnička rekord.Samozřejmě nervy až do poslední vteřiny, kdy snad v poslední hodině věku jsem se vystřídal s kajfem na čele snad 20x.


Prosím ťa, ako si nabral takú prestíž? Ja hrám wg už pomerne dlho a o takom to niečom môžem zatiaľ len snívať ….
Průběh věku nebyl ideální, byl jsem celkem pozadu. To jsem skoro slyšel furt na foru :-D. U generálů se mi složilo jen jedno éčko / druhé jsem měnil a stratég nikde, takže jsem expil 2 éčka na 6 lvl a pak mi přišel teprve stratég, kterého jsem expil s tím, že stejně se mi nesložil a musel jsem měnit taky, takže žádný med :-D když jsem viděl třeba Gorbače, který to měl rozjetý na easy win. Naštěstí se to nějak povedlo a nabíračka vyšla taky fajn s tím, že ene se držela vysoko, takže jsem hodil fúze a rovnou klopil na utopku, aniž by mě to stálo extra moc kol.


Dostával si hospy? Ak áno, tak na akej prestíži, koľko ?
Hodně mi i pomohla farrova hospovací mini-zem, která mě po náběru a na fúze hospovala kolem 3,5M párkrát (která byla cíleně hraná pro mě -> sice původně ne pro tuto zem, jelikož jsem měl ještě jednu farmu s farrem v malé alianci, ale tam jsem týden před robo dostal přepad dikta 30k a tak se hrálo už jen na jednu kartu v SIL), ale i tak jsem byl furt trochu pozadu oproti konkurenci, kteří už dělali zásoby na trh. Naštěstí mi hned po revce v první odehře došel PC a s hlínou 30k+ jsem měl výhodu zase na své straně já oproti komančům a ti co jeli keš měli drahé surky)


Bol si prvý v produkcii ene, aké si mal rozloženie budov?
No a jelikož ene byla hodně drahá a já měl obří produkci, tak se začalo v alianci spekulovat, jak to nejlíp odehrát a zkusit pokořit Wareckuv rekord.
V tom mi hodně pomohl Drunken, který jel farmu v jiné alianci + hrál s náma v ali support farmu na hospy, takže mě pak hospoval obě země na větším presu, což mi dost pomohlo taky. Jel jsem na jistotu dvě půjčky s tím, že to bude na rekord kolem 31-32M a snad bez nervů win, což se nakonec ukázalo, jako chyba, jelikož kajfo nejel na dvě půjčky, jak my většina, já, Gorba, Ridge, hlídač a hodně tím riskoval (přepad) a celkem se mu to vyplatilo, když tahal více kol. Ale jelikož jsem byl v PRO alianci plné zkušenosti od výborných farmářů, tak se hodně vymýšlelo, jak co nejvíce vytočit pres nahoru přes trh, takže jsem slyšel jen, co dělám na foru, trh je teď tvůj život a od rána do večera jsem čapal trh a chytal levné jednotky s tím, že kajfo dělal to samé.


Nakonec se usmálo štěstí na mě, protože na tak velkém presu vyhrát o 17k je fakt o fous a když v poslední minutě se začalo wg dost lagovat, tak jsem fakt netušil, jestli to vyjde nebo ne. Samozřejmě se našel i někdo nepřející jménem Koumes, který mě v poslední možný moment ve čtvrtek mimo war partil neúspěšnými útoky, kde mi stáhl kolem 400-500k presa a zkoušel hodit raketu a saboty mechů, naštěstí jsem to urval i s touto nepříjemnou komplikací.


Každopádně velké díky klukům v ali za support a diplomacii bych to nevyhrál :-) hodně mi radil FARR, DieWalker, Walda a všichni v ali a když už jsem třeba nemohl čekovat trh a potřeboval pauzu na odpočinek, tak mě zastoupil a hlídal to parťák FARR :-) nebo prozvonění noci od Martina kolem 3h, že se mi prodávala ene, tak vstávat :-D :-D věk se vším všudy. MAFline, který s námi hrál poprvé se taky konečně prý dočkal být ve vítězné alianci :-D takže všichni spokojení po věku.


Celkově to byl fajn věk a ten poslední týden byl fakt intenzivní a díky fóru, kdy jsme měli tisíce zpráv, tak to se člověk nenudil. A velké díky patří i přítelkyni, která mě supportila a přetrpěla, když jsem v posledním týdnu a hlavně poslední 3 dny tu byl od 6h do půlnoci online a jelikož pracuje se mnou v práci, tak byla hodně tolerantní i tam, že jsem tam měl 90% času modrou obrazovku místo práce :-D


Jinak jsem jel klasiku full elektrárny s PC s tím, že jsem to jel přes vojáky, než jsem to pak komplet přestavěl na elektrárny nějak před robem. Poslední kola jsem tuším hrál do neděle večer.

zobrazit komentáře