Webgame noviny

WG Noviny vám přináší nejčerstvější informace ze světa Webgame.

Odkazy: Starší novinky a informace | WG noviny | Historie WG

Rozhovor se Seksymaniou

Tento článek byl publikován 10:32, 18.04.2021 hráčem faranao(#432830) ke 147. věku.
Byl již přečten 388x, 6 komentářů, průměrná známka 2.3
Přinášíme vám rozhovor se samotným KRÁLEM H14

Rozhovor s KRÁLEM H14

SeksymaniaČau Seksy, gratuluji k prvenství s H14 Na začátek se nám prosím představ.

Ahoj faranao, děkuju, a gratuluju k pozici redaktora Doufám, že poskytnu vhodný materiál na první článek. No a něco o mně? Je mi 27 let, jsem z Prahy, a WG hraju s přestávkami odhaduju tak 12-13 let. Občas si dám delší pauzu kvůli nějaké větší události, jako bylo třeba studium na Taiwanu nebo naposledy hike skrz Pacifickou hřebenovku. Většinou se pak vrátím k nějaké nové partě, takže nemám stálou alianci.Seksyho představení válečných plánů.Byl jsi prvním hráčem, který dosáhl hodnosti 14. V tu dobu neměl nikdo jiný ani hodnost 13. Takže bych řekl až drtivé prvenství. Co na to říkáš?

Sám jsem byl tím náskokem překvapený, možná jsem byl jediný, kdo daný cíl sledoval? Teď vážně - od začátku byl můj cíl dát si zase jednou starou h14 (3M expů). Mám ji už potřetí nebo počtvrté, vždy to po pár letech vyzkouším. Aktuální H14 za 2450k expů není příliš výzva, dá ji každý, kdo chce a vydrží do konce věku válčit bez vybombení. Možná i proto, že jsem ale cílil výše, jsem držel vyšší standard odehry a postupně ostatním utíkal.


Tím si mi zároveň odpověděl na mou další otázku, jaké byly tvé cíle pro tento věk. Splnil jsi ho opravdu luxusně H14 jsi dosáhl s ROBOtem. Přemýšlel si ještě o nějaké jiné vládě se kterou bys tenhle cíl splnil?

Jak už jsem naznačil, dosahovat na tyhle velké expy je čím dál tím těžší, takže když jsem si to chtěl užít, Robo bylo jasná volba. Dříve jsem měl h14 ještě s repkou, za tu jsem to zkusil i před pár věky, ale tehdy mě zarazila total na 2,7M expů 3 dny před koncem. Repka proto, že ji mám prostě rád, ale žádnou zvláštní touhu dát h14 s nějakou konkrétní vládou nemám.
Jedna ze zemí po útoku Seksyho.


Mám pro tebe návrh - zkušeností na to máš hodně. Co takhle udělat H14 s každou vládou?

Je vidět, že jsi ještě plný energie, minimálně co se WG týče h14 je určitým symbolem kvalitní hry na expy, podobně jako umístění v top X (pro někoho 1, pro někoho třeba 10 - zrovna minulý věk určitě) při hře na prestiž. A obojí stojí dost času. U h14 v malé ali sice nemusíš sedět 24/7, ale musíš velmi pečlivě hledat a vyhlašovat války, a také chodit na fullwar. To mi celkem stačilo, takže tuhle výzvu přenechám jiným


Chápu Třeba tímto rozhovorem někoho nabudíme to vyzkoušet. Jaké jsou tvé plány pro tento věk?

Třeba Tento věk jsem byl spíš přemluven k založení, ale držím se plánu zvolnit a odpočívat. To znamená, že v jedné ali se prostě expí a spamuje, a protože v rádiu říkali, že v Covid krizi se má drobné podnikání podporovat, koupil jsem zase Platinu a hraju i dva komanče na rozvědku a rakety.
Útěk prostých občanů během dobývání další země.To je od tebe hezké Měl by si nějakou radu pro hráče, který by chtěl dosáhnout H14 a ještě se mu to třeba nepovedlo nebo to teprve plánuje?

Tak určitě, k h14 vedou podle mě velmi podobné kroky, jako k dalším úspěchům na WG. V první řadě používej poštu, diplomacie je základním prvkem hry. Zadruhé, neukvapuj se - tvůj cíl je h14, ne vyhrát každou válku. Když tedy narazíš na dementa, který neunese čisté expení a sesabotí ti půlku mechů, vybombi ho až další věk. A nakonec, pokud vyloženě nechceš dokázat h14 bez pomoci, najdi si dobré spoluhráče, je to pak i víc zábava


Seksy díky za super rozhovor, věřím, že o tobě ještě uslyšíme! Tak ať se ti daří!

Taky díky za rozhovor, měj se!Seksy si jde i pro TEBE.

zobrazit komentáře